ANTALYA_ANTREMAN_YARISLARI_2019Cum 22.02.2019 15:12
Preliminary results - LONG EKŞİLİ GÖLETİcreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
WBL (3/3)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
189POLİNA KİRİYANOVA86INGRIA23:01
239TUVANA ATİK91Ankara Oryantiring SK58:14
 
221SULTAN BUHARALI89Serik Spordns
 
 
 
WBS (1/1)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
169HURİ ERDOĞAN92Musajanspordns
 
 
 
W12 (1/1)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1147ELLA KRUSE07KFUM Örebro orientering23:17
 
 
 
W14 (5/5)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
193SUDENAZ KÜLAH05İNEGÖL BELEDİYESPOR1:12:24
292SEMANUR ÖZDEMİR05İNEGÖL BELEDİYESPOR2:31:51
 
148JULİA GUSTAFSSON06KFUM Örebro orienteringmp
90ALEYNA MINDEN06İNEGÖL BELEDİYESPORdnf
91AZRA COŞKUN06İNEGÖL BELEDİYESPORdnf
 
 
 
W16A (3/3)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1200BAHAR OZCELİK03Oklubali SK1:13:26
2201DOGA OYMAK04Oklubali SK1:16:54
394RÜMEYSA ESEN04İNEGÖL BELEDİYESPOR2:57:21
 
 
 
W16B (2/2)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
36EYLÜL ŞENAL04Ankara Oryantiring SKmp
52MÜŞERREF CİNGÖZ03denizli gsimdns
 
 
 
W18A (6/6)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1149LOVİSA GUSTAFSSON02KFUM Örebro orientering1:03:15
212CEMRE NUR YEŞİL02Altun OSK1:20:35
313İLAYDA TORMAN02Altun OSK1:39:58
 
170YAĞMUR RÜYA EKE02Neo doğa sporlarıdns
48ELİF SENA UYGUN01BUCAK OĞUZHANdns
53ESRA AYDOĞDU02denizli gsimdns
 
 
 
W18B (2/2)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1194LISA HALLMÈN01OK Tisaren1:23:13
2163IRİNA KOLOLEEVA00MOSCOW2:19:34
 
 
 
W20A (8/8)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
188KRISTINA SMIRNOVA00INGRIA1:55:38
240HİLAL ARSLAN00Balıkesir GSK2:15:54
 
195ANNA HALLMÉN ANNA19OK Tisarendnf
164SOFİA SOKOLOVA00MOSCOWdnf
22SİİRİ SİİKARLA99Angelniemen Ankkuridnf
55EDA TOPAŞ00Doruk DSKdnf
37ÖZLEM ZİREK99Ankara Oryantiring SKdns
176AYLIN KARA95Neo DSKdns
 
 
 
W21A (5/5)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1154NASTENA SHARKOVA98Kuzmolovo1:38:37
257NATALLIA HRYSHANAVA89Eridan1:41:33
338HÜMEYRA NUR DEMİR98Ankara Oryantiring SK2:37:39
 
96RABİANUR ARTUN98İNEGÖL ORYANTİRİNG SKdnf
49EKATERİNA BAKHTEREVA98Chelyabinskdns
 
 
 
W21E (41/41)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1112KAROLIN OHLSSON91Jarla Orientering1:36:04
25NATALIA GEMPERLE90Alfta ÖSA1:38:27
3156ALVA OLSSON89Linköpings OK1:45:29
4217ANASTASİİA BOROVKOVA93REHNS BK1:49:52
5197LİLİAN FORSGREN90OK Tisaren1:50:07
62IRINA NYBERG83Alfta ÖSA1:51:43
783ELIN MÅNSSON92IFK Göteborg Orientering1:52:53
84JOSEFİNE HEİKKA86Alfta ÖSA1:53:30
9196JOSEFİN TJERNLUND92OK Tisaren1:54:30
10118ANNA DAHLGREN ROSÉN97Järla Orientering2:01:23
11160MARİİA NOVİKOVA91MO Yakhroma2:04:45
12214SUVİ YLİKYLÄ92Rastikarhut2:05:07
13212OLİVİA NİLSSON98Pan-Kristianstad2:05:40
146SARA ESKİLSSON87Alfta ÖSA2:06:48
15119DOMİNİQUE BUCHER91Järla Orientering2:07:54
16211NELLY CARLSSON96Pan-Kristianstad2:08:40
17198LOVİSA PERSSON91OK Tisaren2:10:15
18178ZEYNEP OCAK99Neo DSK2:13:19
1978EKATERİNA VLASOVA97Hiisirasti2:13:42
20202ELİF GOKCE AVCİ98Oklubali SK2:14:06
21209ELIN CARLSSON96Pan-Kristianstad2:17:29
22168JANNİNA GUSTAFSSON94MS Parma2:18:12
23121JOSEFİN ERLANDSSON97Josefin Erlandsson2:20:57
24108EMİNE DERELİ94Jandarma Gücü2:29:40
25227FRANCESCA TAUFER96Team ITALY2:42:08
2643ÖZGE BOZÇA00Balıkesir GSK2:45:23
2744SÜMEYRA GÖKCÜL00Balıkesir GSK3:01:03
28183SAGA SANDER98OK Milan3:04:52
2942BETÜL ESNER99Balıkesir GSK3:21:45
30109KÜBRA ALTUN94Jandarma Gücü4:22:47
31110SİBEL AKCA90Jandarma Gücü4:28:47
 
223MARİİA KHİMOCHKİNA97Snättringe SKdnf
23JONNA JUVA98Angelniemen Ankkuridnf
3JANA KNAPOVÁ90Alfta ÖSAdnf
120SALOME SCHWEİZER94Järla Orienteringdnf
226ELEONORA DONADİNİ95Team ITALYdnf
97HİLAL ORUÇ98İNEGÖL ORYANTİRİNG SKdnf
210EMMA BERGMAN91Pan-Kristianstaddns
177AYLA SARACOGLU72Neo DSKdns
215TUİJA KUUSELA93Rastikarhutdns
41AYSE BOZKURT97Balıkesir GSKdns
 
 
 
W35 (1/1)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
124PİNJA MÄKİNEN83Angelniemen Ankkuri1:41:10
 
 
 
W40 (1/1)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1250IULİİA DOBRYNİNA77Yekaterinburg1:47:35
 
 
 
W45 (3/3)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1151CAMİLLA KRUSE72KFUM Örebro orientering1:38:08
2165OLGA DULA71MOSCOW1:46:57
 
150ANNA GUSTAFSSON70KFUM Örebro orienteringmp
 
 
 
W50 (2/2)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1234ELENA KAPİTONOVA67UFA1:15:29
2189MARİA LİLLİESTRÖM69OK Roxen1:31:47
 
 
 
W55 (1/1)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1182MİA GUSTAFSSON62OK Kare1:50:06
 
 
 
W60 (2/2)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1199BRİTT-MARİE FORSGREN57OK Tisaren2:05:31
2185JETTE KREİBERG57OK Roskilde2:26:53
 
 
 
MBL (2/2)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
135ATAKAN ATİK88Ankara Oryantiring SK39:45
 
220METİN ÖZKAN89Serik Spordns
 
 
 
M12 (2/2)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
114SADİK GUNAY07AMEIFA1:47:10
 
47MUSTAFA UYGUN07BUCAK OĞUZHANdns
 
 
 
M16A (4/4)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1142ANTON KRUSE04KFUM Örebro orientering56:14
27İBRAHİM DEMİR19Altun OSK1:21:31
326MEHMET DENİZ ALTEN04Ankara Oryantiring SK1:34:55
 
25HASAN KAYMAK04Ankara Oryantiring SKdnf
 
 
 
M18A (6/6)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1111SİMON FRİSK01Jarla Orientering53:42
215ANTTİ REİMAN02Angelniemen Ankkuri1:11:47
354YUSUF PARLAK01Doruk DSK1:13:01
427AZİZ KIZILTAŞ01Ankara Oryantiring SK1:17:15
58ÖZCAN DENİZ01Altun OSK1:45:02
 
28BUĞRA GÜNDÜZ00Ankara Oryantiring SKdnf
 
 
 
M20A (42/42)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1187JONAS ANDERSSON99OK Roxen1:08:06
2186HUGO LİLLİESTRÖM99OK Roxen1:11:06
3143JONATAN GUSTAFSSON99KFUM Örebro orientering1:13:51
479AXEL OLSSON00IF Hagen1:14:34
587DANIIL BOTYGIN99INGRIA1:22:54
681MARCUS CARLSSON00IF Hagen1:23:11
780DANİEL BOGREN00IF Hagen1:24:05
870NAZIM MUSLU00Hava Astsubay MYO1:32:12
9136ONUR DEMİRCİ00KARA ASB. MYO1:57:08
10132KORAY ŞAHİN00KARA ASB. MYO1:58:57
11134OĞUZHAN ÖZENÇ98KARA ASB. MYO2:02:12
12125CENK ÖZGÜLER99KARA ASB. MYO2:09:15
13135ONUR ALTIN99KARA ASB. MYO2:09:41
14138SALİH ORUÇ00KARA ASB. MYO2:10:27
1569MUHAMMET ERGÖN00Hava Astsubay MYO2:12:08
1664ÇAĞRI AKGÜN99Hava Astsubay MYO2:12:26
1766FURKAN TOPAL99Hava Astsubay MYO2:16:46
18130HASAN BEYAZ00KARA ASB. MYO2:17:49
19133OĞUZHAN AYTEN00KARA ASB. MYO2:21:22
2065EMRE DOĞUŞ KÖSE99Hava Astsubay MYO2:21:34
21124CEM OKUR99KARA ASB. MYO2:23:43
22129HASAN AKSU99KARA ASB. MYO2:24:46
23122ABDULLAH KAŞLI99KARA ASB. MYO2:27:24
2471OSMAN ÇETİNKAYALI99Hava Astsubay MYO2:27:30
25137RIFAT SALMAN00KARA ASB. MYO2:31:13
2629ERDEM CANAZ00Ankara Oryantiring SK2:31:29
27126DAVUT ÇINAR00KARA ASB. MYO2:41:49
2867HASAN KESKİN00Hava Astsubay MYO2:45:03
29127DOĞUKAN KOÇ00KARA ASB. MYO2:54:21
3072YUSUF AKBAŞ00Hava Astsubay MYO3:04:36
31123BURAK CAN ÇANTA00KARA ASB. MYO3:14:41
32131İKRAM GÖZE01KARA ASB. MYO3:21:42
33139YALÇIN YILDIRIM98KARA ASB. MYO3:33:19
 
63BURHAN ŞENGÜL01Hava Astsubay MYOmp
62BURHAN KONUK99Hava Astsubay MYOmp
46FİLİP TROFAST99Bredaryds SOKmp
128DOĞUKAN UZUNÖZ00KARA ASB. MYOdnf
68İSMAİL KALKAN99Hava Astsubay MYOdnf
11YAĞIZ KÜÇÜK00Altun OSKdnf
9FURKAN AKSAK00Altun OSKdns
10ŞAHİN DEMİR99Altun OSKdns
61BİLAL KENEŞ99Hava Astsubay MYOdns
 
 
 
M21A (16/16)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1236VLADIMIR GRININ91Volzhanin Russia1:16:01
286ALEXANDER POPOV86Individiual1:17:07
384ILYA MOGİLNYİ19INDIVIDUAL1:19:59
4171ABDURRAHMAN CAVDAR97Neo DSK1:21:51
5140AYHAN BİKİR97KARA ASB. MYO1:29:22
61000NAZIM ALTUNTSK GÜCÜ SK1:44:49
750YAKUBOV ARTUR19CSO LIS1:49:25
8229AKIN ŞEN84TSK GÜCÜ SK2:03:17
974HÜSEYİN AKSOY98Hava Astsubay MYO2:03:56
1075KEREM UZUN97Hava Astsubay MYO2:05:32
11155VITALY GUSEV84Legenda2:23:30
1273ASIMCAN VARLIK98Hava Astsubay MYO3:02:29
 
157YUSUF AVŞAR18Manavgat işitme eng. spor kulüdnf
30HASAN FURKAN BAYSAL98Ankara Oryantiring SKdnf
76MÜCAHİT GİRİK93Hava Astsubay MYOdns
172MEHMET ALİ KARA90Neo DSKdns
 
 
 
M21E (65/65)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
160MARTİN REGBORN92Hagaby GoIF Örebro1:36:01
256ALEKSEİ ALEKSEYONOK88Eridan1:38:58
3152KONSTANTİN SEREBRUANİTSKİİ95Kuzmolovo1:42:58
4218ANDREY SALİN18Sävedalens AIK1:45:13
516COLİN KOLBE98Angelniemen Ankkuri1:47:00
6225SEBASTİAN İNDERST92Team ITALY1:51:01
7179SERGEY BOROVKOV80Novorossyisk1:52:26
851DANIEL MARTINSSON91Göteborg Majorna OK1:52:32
9205CHRİS SMİTHARD89Pan-Kristianstad1:53:34
10180JONAS GUSTAFSSON97OK Kare1:57:27
11208RASMUS SVANTESSON95Pan-Kristianstad1:57:50
12100CANSEL SARAÇ94Jandarma Gücü1:58:02
13224ALESSİO TENANİ79Team ITALY1:58:21
14219ANTON NAVİCHENKA97Sävedalens AIK1:58:33
15253SİMON SVENSSONPan-Kristianstad1:59:28
16240VİCTOR DİNGES85Yekaterinburg1:59:42
17102HARUN İŞLER90Jandarma Gücü2:03:23
18222VALENTIN KOZİAVİN95Snattringe SK2:04:04
19115DAVİD BEJBOM86Järla Orientering2:05:38
20239NİKİTA ASOİAN94Yekaterinburg2:05:40
21144JACOB ERİKSSON97KFUM Örebro orientering2:08:07
22175MEHMET EMİN AVCIL98Neo DSK2:09:01
23158NİKİTA SMİRNOV89MO Yakhroma2:09:32
2499ALİ UÇAR85Jandarma Gücü2:12:27
2517JERE KOMMİO96Angelniemen Ankkuri2:12:50
26232MERİÇ ARAZOĞLU85TSK GÜCÜ SK2:12:51
27101ERCAN DUDAK89Jandarma Gücü2:15:09
28251ÇAĞLAR KASIMTSK GÜCÜ SK2:18:39
2998FURKAN TOPAL97İstanbul orienteering grubu- İ2:22:22
30153VİACHESLAV KLİMENKO88Kuzmolovo2:22:28
31105MUSA ERDOĞAN81Jandarma Gücü2:31:11
32104İSRAFİL KÜÇÜKSAKAL94Jandarma Gücü2:34:38
33113SANDRO ANDERES19Järla Orientering2:45:57
34230İBRAHİM KOR87TSK GÜCÜ SK2:48:24
35162RAVIL INIYATULLIN99MOSCOW2:52:18
36203PASİ IKONEN80Paimion Rasti2:59:23
37106NADİR BUĞRA SAYGILI91Jandarma Gücü3:06:27
38228AYDIN AYGUN70TROL3:19:08
39231MEHMET AKİF TANDOĞRU95TSK GÜCÜ SK3:24:31
40174HAKAN KAYAN78Neo DSK3:30:43
41103İLYAS KARAKUŞ95Jandarma Gücü3:36:20
 
161IVAN SADOVNİKOV95MOSCOWmp
18JOEL HAKALA93Angelniemen Ankkurimp
167SAMİ HÄMÄLÄİNEN92MS Parmadnf
233ÖZGÜR FETTAH88TSK GÜCÜ SKdnf
107RAMAZAN ÇAN95Jandarma Gücüdnf
19SERGEY DOBRYNİN95Angelniemen Ankkuridnf
166HENRİ KALVE91MS Parmadnf
117NOAH ZBİNDEN96Järla Orienteringdnf
114ANTON NİLSSON95Järla Orienteringdnf
190CHRİSTOFFER ANDERSEN91OK Tisarendnf
45ORHAN KUTLU96BOLU BELEDİYE SPOR KULUBÜdnf
252RAMAZAN BOSTANCITSK GÜCÜ SKdns
1HUZEYFE SIĞIRCI95Adrenalin SKdns
58JONAS FALCK WEBER90Farum Tisvilde OKdns
257ŞAHİN DEMİRAltun OSKdns
204BJÖRN HELLRUP18Pan-Kristianstaddns
159PAVEL NOVİKOV92MO Yakhromadns
173AHMET ŞALLI90Neo DSKdns
191JOHAN ARONSSON88OK Tisarendns
206GERNOT YMSÉN83Pan-Kristianstaddns
116JENS RÖNNOLS95Järla Orienteringdns
59LASSE FALCK WEBER91Farum Tisvilde OKdns
207OLA MARTNER87Pan-Kristianstaddns
216JERKER LYSELL89REHNS BKdns
 
 
 
M35 (6/6)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
120VESA MÄKİNEN81Angelniemen Ankkuri1:16:57
2242IVAN YAKHİN80Yekaterinburg2:02:08
3141ALPER AKYOL83KARA ASB. MYO2:22:59
4241ALEXEY LİTENKOV80Yekaterinburg2:39:58
577EMRE ZENGİN84Hava Astsubay MYO3:16:06
 
95TARIK ŞEKER83İNEGÖL ORYANTİRİNG SKdnf
 
 
 
M40 (3/3)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1243ALEXANDR BAHTEREV77Yekaterinburg1:24:14
231KENAN AKSIN77Ankara Oryantiring SK1:37:51
332SAYGIN KİBRİTOĞLU76Ankara Oryantiring SK3:30:20
 
 
 
M45 (11/11)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1192TOMAS HALLMÈN70OK Tisaren1:07:47
2235VITALII HLUSHENKOV68Valeri Team1:20:29
3246VLADİMİR DOBRİNİN73Yekaterinburg1:22:26
4145MATS GUSTAFSSON71KFUM Örebro orientering1:28:36
5244ALEXANDR DOBRİNİN71Yekaterinburg1:30:16
6245SERGEI TIUNIATKIN70Yekaterinburg1:31:26
782DAVİD OLSSON71IF Hagen1:42:20
8213ANDREİ TURTYGİN70PERM1:59:45
9146ROBERT KRUSE72KFUM Örebro orientering2:01:33
1034ÖNER ÖZMEN70Ankara Oryantiring SK2:25:56
 
33METİN DEĞİRMENCİ61Ankara Oryantiring SKdns
 
 
 
M50 (3/3)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1188ANDERS LİLLİESTRÖM67OK Roxen59:04
2247SERGEY IVANOV68Yekaterinburg1:21:14
385HARRI VIINAMAKI66INDIVIDUAL1:45:20
 
 
 
M55 (3/3)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1181LARS GUSTAFSSON61OK Kare1:22:06
2249DENİS MASTERSKİH83Yekaterinburg1:39:42
 
248ANDREY AKELYEV63Yekaterinburgdns
 
 
 
M60 (2/2)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1237ALEXANDR PAVLOV56Volzhanin Russia1:03:43
 
193CHRİSTER FORSGREN55OK Tisarenmp
 
 
 
M70 (3/3)Status of: 15:12
PlStnoNameYBClubTime
1184JANNE BRUNSTEDT48OK Roskilde57:27
2238VLADİMİR ARİSTOV49Volzhanin Russia1:41:03
 
21MATTİ MÄKİNEN47Angelniemen Ankkuridns