1
|
ANN
|
DERZHAVİNA
|
W21E
|
Russian Federation
|
-------------
|
2
|
ROMAN
|
BONDARENKO
|
M21E
|
Russian Federation
|
-------------
|
3
|
TOR
|
SOLBERGSETER
|
M65
|
Norway
|
-------------
|
4
|
EKATERİNA
|
RYAZANOVA
|
W10
|
Russian Federation
|
-------------
|
5
|
ОЛЬГА
|
УЛАНКОВА
|
W45
|
Russian Federation
|
-------------
|
6
|
MARİA BO
|
KØLBÆK
|
W20A
|
Denmark
|
Aarhus 1900 Orienteringsklub
|
7
|
ANASTASİİA
|
BOROVKOVA
|
W21E
|
Russian Federation
|
ALFTA ÖSA
|
8
|
SARA
|
ESKİLSSON
|
W21E
|
Sweden
|
ALFTA ÖSA
|
9
|
JOSEFİNE
|
HEİKKA
|
W21E
|
Sweden
|
ALFTA ÖSA
|
10
|
GALİNA
|
VİNOGRADOVA
|
W21E
|
Russian Federation
|
ALFTA ÖSA
|
11
|
IRİNA
|
NYBERG
|
W21E
|
Russian Federation
|
ALFTA ÖSA
|
12
|
NATALIA
|
GEMPERLE
|
W21E
|
Russian Federation
|
ALFTA ÖSA
|
13
|
EKATERİNA
|
RYAZANOVA
|
W21E
|
Russian Federation
|
ALFTA ÖSA
|
14
|
İLAYDA
|
TORMAN
|
W18A
|
Türkiye
|
Altun oryantiring ve atletizim sk
|
15
|
ÖZCAN
|
DENİZ
|
M20A
|
Türkiye
|
Altun oryantiring ve atletizim sk
|
16
|
YAĞIZ
|
KÜÇÜK
|
M20A
|
Türkiye
|
Altun oryantiring ve atletizim sk
|
17
|
MERVE LİYA
|
BOZUCURUM
|
W10
|
Türkiye
|
Altun oryantiring ve atletizim sk
|
18
|
ŞAHİN
|
DEMİR
|
M21E
|
Türkiye
|
Altun oryantiring ve atletizim sk
|
19
|
AZİZ
|
KIZILTAŞ
|
M20A
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
20
|
KENAN
|
AKSIN
|
M40
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
21
|
FAZLI
|
ÇOLAK
|
M16A
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
22
|
EYLÜL
|
ŞENAL
|
W16A
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
23
|
ORKUNT
|
TEK
|
M16A
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
24
|
CEVDET
|
COSKUN
|
M35
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
25
|
YUSUF EMRE
|
AYDOĞDU
|
M21A
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
26
|
HENRİK
|
FREDRİKSEN AAS
|
M21E
|
Norway
|
Asker SK
|
27
|
SANDER
|
ARNTZEN
|
M21E
|
Norway
|
Asker Skiklubb
|
28
|
FELİX
|
FİNSRUD
|
M21E
|
Norway
|
Asker Skiklubb/WANG Oslo
|
29
|
SONDRE
|
YTTERBØ
|
M21E
|
Norway
|
Asker/Wang Oslo
|
30
|
AYŞE
|
BOZKURT
|
W21E
|
Türkiye
|
Balıkesir GSK
|
31
|
ORHAN
|
KUTLU
|
M21E
|
Türkiye
|
BOLU
|
32
|
ELİF SENA
|
UYGUN
|
W20A
|
Türkiye
|
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları GSK
|
33
|
HANS
|
GJERMUNDSSON URSET
|
M21E
|
Norway
|
Bul-Tromsø Orientering/NTG Tromsø
|
34
|
SOFIIA
|
KONSTANTİNOVA
|
W16A
|
Russian Federation
|
Crimea O-team
|
35
|
ALEKSANDR
|
GONCHARUK
|
M18A
|
Russian Federation
|
Crimea O-team
|
36
|
VİKTOR
|
ZHURKOV
|
M14
|
Russian Federation
|
Crimea O-team
|
37
|
IRINA
|
ASMOLOVA
|
W55
|
Russian Federation
|
Crimea O-team
|
38
|
ARTEM
|
KHASANOV
|
M21E
|
Russian Federation
|
Crimea O-team
|
39
|
EVGENİİ
|
TKACH
|
M21E
|
Russian Federation
|
Crimea O-team
|
40
|
SANDER
|
TONJER FİNGARSEN
|
M21E
|
Norway
|
Elverum OK/NTG Lillehammer
|
41
|
DZMİTRY
|
PAPOU
|
M21E
|
Belarus
|
Eridan
|
42
|
HANNA
|
MOKHARAVA
|
W21A
|
Belarus
|
Eridan
|
43
|
NATALLİA
|
HRYSHANAVA
|
W21A
|
Belarus
|
Eridan
|
44
|
ALEKSEİ
|
ALEKSEYONOK
|
M21E
|
Belarus
|
Eridan
|
45
|
NİKİTA
|
ALEKSEYONOK
|
M20A
|
Belarus
|
Eridan
|
46
|
RAGNHİLD MATHEA
|
HELMERSEN
|
W21E
|
Norway
|
Fet Ol /WANG Oslo
|
47
|
SONDRE
|
ZAHL HAGEN
|
M21E
|
Norway
|
Fossum IF
|
48
|
ERİK
|
HÆSTAD BJØRNSTAD
|
M21E
|
Norway
|
Fossum IF
|
49
|
MARİUS
|
BAKKE
|
M21E
|
Norway
|
Fossum IF
|
50
|
VEBJØRN
|
BLOM HAGEN
|
M21E
|
Norway
|
Fossum IF
|
51
|
INGRİD
|
KVÅLSGARD
|
W21E
|
Norway
|
Fossum IF
|
52
|
KAREN
|
HOEL JOMAAS
|
W21E
|
Norway
|
Fossum IF/WANG Oslo
|
53
|
SİVERT
|
SANDE KVERME
|
M21E
|
Norway
|
Fossum IF/WANG Oslo
|
54
|
KRİSTİAN FREDRİK
|
LYNUM
|
M21E
|
Norway
|
Freidig/Heimdal VGS
|
55
|
SİMEN
|
SPETS STORHOV
|
M21E
|
Norway
|
Freidig/Heimdal VGS
|
56
|
MATS
|
EİDSMO
|
M21E
|
Norway
|
Freidig/Heimdal VGS
|
57
|
VEGARD
|
KİTTİLSEN
|
M21E
|
Norway
|
Freidig/Heimdal VGS
|
58
|
TOBİAS
|
ALSTAD
|
M21E
|
Norway
|
Frol IL
|
59
|
JANNE
|
TJØRHOM AASHEİM
|
W21E
|
Norway
|
Ganddal IL
|
60
|
KRİSTİNE
|
KRAVDAL
|
W21E
|
Norway
|
Gjø-Vard OL
|
61
|
NİELS CHRİSTİAN
|
HELLERUD
|
M21E
|
Norway
|
Halden SK
|
62
|
SİGURD
|
PAULSEN VİE
|
M21E
|
Norway
|
Haugesund IL Orientering
|
63
|
ALEKSANDER
|
JØRGENSEN
|
M21E
|
Norway
|
Haugesund IL Orientering
|
64
|
OSKAR
|
ANDREN
|
M21E
|
Norway
|
Heimdal
|
65
|
TERJE
|
MARONİ
|
M21E
|
Norway
|
Heimdal
|
66
|
MİKKO
|
SALONEN
|
M21E
|
Finland
|
Helsingin Suunnistajat
|
67
|
HEİDİ
|
SALONEN
|
W45
|
Finland
|
Helsingin Suunnistajat
|
68
|
LİVE
|
ØSTVOLD
|
W21E
|
Norway
|
Heming Orientering
|
69
|
EVGENİY
|
GODLEVSKİY
|
M21E
|
Russian Federation
|
Hiisirasti
|
70
|
ALEKSEİ
|
ASMOLOV
|
M21E
|
Russian Federation
|
Hiisirasti
|
71
|
PATRİCK
|
NG
|
M60
|
Hong Kong
|
HKAYP
|
72
|
HİLDA
|
CHENG
|
W40
|
Hong Kong
|
HKAYP
|
73
|
WING CHUNG
|
TAM
|
M21E
|
Hong Kong
|
HKIOF
|
74
|
BRİAN
|
POON
|
M21E
|
Hong Kong
|
HKIOF
|
75
|
CHARMAİNE
|
FUNG
|
W21E
|
Hong Kong
|
HKOXCC
|
76
|
HARUTAKA
|
TAKESHİTA
|
M21E
|
Japan
|
Ibaraki University
|
77
|
VERONİKA
|
KALİNİNA
|
W21E
|
Russian Federation
|
IFK Lidingö SOK
|
78
|
ANDREİ
|
TURTYGİN
|
M45
|
Russian Federation
|
IGSTAL
|
79
|
KYONGSA
|
Rİ
|
M21E
|
Korea, Democratic People's Republic of
|
IL BUL-Tromsø
|
80
|
EFE CUMHUR
|
ALACACI
|
M20A
|
Türkiye
|
Istanbul
|
81
|
SUDENAZ
|
KÜLAH
|
W16A
|
Türkiye
|
inegöl belediyespor
|
82
|
ALEYNA
|
MİNDEN
|
W16A
|
Türkiye
|
inegöl belediyespor
|
83
|
HAMZA
|
TURNA
|
M12
|
Türkiye
|
inegöl belediyespor
|
84
|
METEHAN
|
ASLAN
|
M12
|
Türkiye
|
inegöl belediyespor
|
85
|
HİLAL
|
ORUÇ
|
W21E
|
Türkiye
|
İNEGÖL ORYANTİRİNG
|
86
|
TARIK
|
ŞEKER
|
M35
|
Türkiye
|
İNEGÖL ORYANTİRİNG
|
87
|
SERHAT
|
EKREN
|
M14
|
Türkiye
|
İNEGÖL ORYANTİRİNG
|
88
|
ELİF GOKCE
|
AVCİ
|
W21E
|
Türkiye
|
İnonu Belediyesi GSK
|
89
|
GULSEN
|
AVCİ
|
W40
|
Türkiye
|
İnonu Belediyesi GSK
|
90
|
İLYAS
|
AVCİ
|
M21E
|
Türkiye
|
İnonu Belediyesi GSK
|
91
|
BAHAR
|
OZCELİK
|
W18A
|
Türkiye
|
İnonu Belediyesi GSK
|
92
|
SERRA
|
AKTAŞ
|
W20B
|
Türkiye
|
İOG
|
93
|
TARIK
|
DOGAN
|
M21E
|
Türkiye
|
İOG
|
94
|
ULAŞ ERDEM
|
BARUT
|
M20A
|
Türkiye
|
İOG
|
95
|
ARTUN
|
YENİ
|
M20A
|
Türkiye
|
İOG
|
96
|
SAMET TUĞRUL
|
KUZUOĞLU
|
M20A
|
Türkiye
|
İOG
|
97
|
AHMET YASİN
|
TEMEL
|
M21E
|
Türkiye
|
İOG
|
98
|
HAMİ EMİRCAN
|
AYDIN
|
M20A
|
Türkiye
|
İOG
|
99
|
HÜSEYİN CEM
|
ATAMAN
|
M21E
|
Türkiye
|
İOG
|
100
|
AHMET BERKAN
|
KUZUOĞLU
|
M21E
|
Türkiye
|
İOG
|
101
|
FURKAN
|
TOPAL
|
M21E
|
Türkiye
|
İOG
|
102
|
HARUN
|
İŞLER
|
M21E
|
Türkiye
|
Jandarma Gücü SK
|
103
|
ALİ
|
UÇAR
|
M21E
|
Türkiye
|
Jandarma Gücü SK
|
104
|
ERCAN
|
DUDAK
|
M21E
|
Türkiye
|
Jandarma Gücü SK
|
105
|
MUSA
|
ERDOĞAN
|
M21E
|
Türkiye
|
Jandarma Gücü SK
|
106
|
CANSEL
|
SARAÇ
|
M21E
|
Türkiye
|
Jandarma Gücü SK
|
107
|
AHMET
|
KAÇMAZ
|
M21E
|
Türkiye
|
Jandarma Gücü SK
|
108
|
FANNY
|
BİRKELAND HORN
|
W21E
|
Norway
|
Jenteprosjekt
|
109
|
MUSA
|
ERDOĞAN
|
M21E
|
Türkiye
|
Kepez
|
110
|
ARTEM
|
TİMAKOV
|
M21E
|
Russian Federation
|
KoVal' & Vagon
|
111
|
NIKOLAY
|
BOROVLEV
|
M21E
|
Russian Federation
|
KoVal' & Vagon
|
112
|
VALENTİNA
|
TEREKHOVA
|
W35
|
Russian Federation
|
KoVal' & Vagon
|
113
|
ALEKSANDR
|
SİDOROV
|
M21E
|
Russian Federation
|
Kovrov
|
114
|
KONSTANTİN
|
SEREBRİANİTSKİİ
|
M21E
|
Russian Federation
|
Kuzmolovo
|
115
|
ALEKSANDR
|
SELEZNEV
|
M21A
|
Russian Federation
|
Kuzmolovo
|
116
|
RUSLAN
|
NİKOLAYENKO
|
M21E
|
Ukraine
|
Kyivska Rus
|
117
|
HANNA
|
FEDOSİEİEVA
|
W21E
|
Ukraine
|
Kyivska Rus
|
118
|
OLEKSANDR
|
SANKİN
|
M35
|
Ukraine
|
Kyivska Rus
|
119
|
NAZAR
|
LEVYTSKYİ
|
M21E
|
Ukraine
|
Kyivska Rus
|
120
|
NVER
|
SURENİAN
|
M21E
|
Ukraine
|
Kyivska Rus
|
121
|
BİRGİT DORTHEA
|
KLEPPA MADSLİEN
|
W21E
|
Norway
|
Lillehammer OK/NTG Lillehammer
|
122
|
MARTİNE
|
SKJELSVİK
|
W21E
|
Norway
|
Lillehammer OK/NTG Lillehammer
|
123
|
ENES
|
COŞKUN
|
M16B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları kulübü
|
124
|
ALİ ARDA
|
AKYİĞİT
|
M16B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları kulübü
|
125
|
SAMET
|
EROĞLU
|
M18B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları kulübü
|
126
|
YUNUS EMRE
|
KESKİN
|
M18B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları kulübü
|
127
|
EREN
|
AYKAÇ
|
M18B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları kulübü
|
128
|
EREN
|
KAR
|
M18B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları kulübü
|
129
|
YUSUF
|
OTARAN
|
M16B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları kulübü
|
130
|
SELİM
|
ULUKANOĞLU
|
M18B
|
Türkiye
|
LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARI KLÜBÜ
|
131
|
DENİZ
|
CANER
|
M18B
|
Türkiye
|
LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARI KLÜBÜ
|
132
|
DEVRAN
|
ALACA
|
M18B
|
Türkiye
|
LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARI KLÜBÜ
|
133
|
EMİRHAN
|
YAZICI
|
M18B
|
Türkiye
|
LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARI KLÜBÜ
|
134
|
GÖKÇE NUR
|
ERTÜRK
|
W18B
|
Türkiye
|
LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARI KLÜBÜ
|
135
|
ÖMER FEVZİ
|
EKŞİ
|
M16B
|
Türkiye
|
LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARI KLÜBÜ
|
136
|
SALİM TAYLAN
|
FİKRET
|
M18B
|
Türkiye
|
LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARI KLÜBÜ
|
137
|
MÜNEVVER
|
KUMRU
|
W21A
|
Türkiye
|
LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARI KLÜBÜ
|
138
|
ATA CEM
|
GÖRGEN
|
M18B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları klüpü
|
139
|
GONCA
|
GÜLGÖR
|
W18B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları kulübü
|
140
|
NESLİHAN
|
YAMAN
|
W16B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları kulübü
|
141
|
YAĞMUR
|
İLGÜN
|
W16B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları kulübü
|
142
|
AZRA
|
GÜRGEN
|
W18B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları kulübü
|
143
|
ASLIHAN CEYDA
|
ŞEKERLİ
|
W18B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları kulübü
|
144
|
EMEL
|
ZEHİROĞLU
|
W18B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları kulübü
|
145
|
DERYA
|
SEMERCİ
|
W18B
|
Türkiye
|
LYKIA izcilik ve doğa sporları kulübü
|
146
|
YUSUF
|
AVŞAR
|
M21A
|
Türkiye
|
NEO DSK
|
147
|
YAĞMUR RUYA
|
EKE
|
W18A
|
Türkiye
|
NEO DSK
|
148
|
HAKAN
|
KAYAN
|
M21E
|
Türkiye
|
NEO DSK
|
149
|
SADIK
|
GÜNAY
|
M14
|
Türkiye
|
NEO DSK
|
150
|
SERDEM MERVE
|
ATEŞ
|
W21E
|
Türkiye
|
NEO DSK
|
151
|
MEHMET ALİ
|
KARA
|
M21A
|
Türkiye
|
NEO DSK
|
152
|
YUKİ
|
NİTAMİ
|
M21E
|
Japan
|
Nerima OLC
|
153
|
SHOTA
|
TANAKA
|
M21E
|
Japan
|
Nerima OLC
|
154
|
KEN
|
SHİBANUMA
|
M21E
|
Japan
|
Nerima OLC
|
155
|
ESKİL
|
SANDE GULLORD
|
M21E
|
Norway
|
Norges Orienteringsforbund
|
156
|
SERGEY
|
BOROVKOV
|
M21E
|
Russian Federation
|
Novorossyisk
|
157
|
DMİTRİY
|
ADAMOVİCH
|
M21E
|
Kazakhstan
|
Nur-Sultan
|
158
|
ADİL
|
TOLEUBAYEV
|
M21E
|
Kazakhstan
|
Nur-Sultan
|
159
|
ELMİRA
|
MOLDASHEVA
|
W21E
|
Kazakhstan
|
Nur-Sultan
|
160
|
KORNELİUS
|
KRİSZAT-LØVFALD
|
M21E
|
Norway
|
Nydalens SK
|
161
|
HALVOR
|
TØRNQVİST HALDEN
|
M21E
|
Norway
|
Nydalens SK / WANG Oslo
|
162
|
ALVA MARİKA
|
NİKLASSON
|
W21E
|
Norway
|
Nydalens SK/WANG Oslo
|
163
|
KASPER
|
BAKKEN ULSETH
|
M21E
|
Norway
|
Nydalens SK/WANG Oslo
|
164
|
VİKTORİJA
|
DRAZDAUSKAİTĖ
|
W20A
|
Lithuania
|
OK ĄŽUOLAS
|
165
|
CHRİSTOPHER
|
LADİM ENGEBRETSEN
|
M21E
|
Norway
|
OK Moss
|
166
|
LOTTE
|
MARKUSSEN
|
W21E
|
Denmark
|
OK Pan Aarhus
|
167
|
AMÈLİE
|
AAMODT
|
W21E
|
Norway
|
Oppsal IF orientering
|
168
|
ALEXANDRA
|
LİNLØKKEN
|
W21E
|
Norway
|
Østmarka OK/WANG Oslo
|
169
|
SERG
|
TİUNİATKİN
|
M50
|
Russian Federation
|
Perm Nord Star
|
170
|
İGOR
|
POKOTİLO
|
M55
|
Russian Federation
|
Polics
|
171
|
OLGA
|
POKOTILO
|
W55
|
Russian Federation
|
Polics
|
172
|
ZİNAİDA
|
LUKIANOVA
|
W21E
|
Russian Federation
|
RB United
|
173
|
EVGENİİ
|
POPOV
|
M35
|
Russian Federation
|
RB United
|
174
|
NATALİA
|
SELEZNEVA
|
W21A
|
Russian Federation
|
Saint-Petersburg
|
175
|
VALENTİNA
|
NESVİT
|
W21A
|
Russian Federation
|
Saint-Petersburg
|
176
|
CORNELİUS
|
BJØRK
|
M21E
|
Norway
|
Sandefjord OK
|
177
|
ANTON
|
NAVİCHENKA
|
M21E
|
Belarus
|
Sävedalen AIK
|
178
|
ANDREY
|
SALİN
|
M21E
|
Belarus
|
Sävedalens AIK
|
179
|
ELENA
|
DIMITROVA
|
W35
|
Bulgaria
|
SKO BAÇO KİRO DRYANOVO
|
180
|
ANTON
|
DYACHKOV
|
M18A
|
Russian Federation
|
SOKOL OK
|
181
|
MATHİLDE
|
SMEDEGAARD MADSEN
|
W20A
|
Denmark
|
Søllerød OK
|
182
|
VİLDE MARGRETHE
|
SÆBBØ
|
W21E
|
Norway
|
Stavanger OK/WANG Stavanger
|
183
|
DMİTRİY
|
AVERİN
|
M45
|
Russian Federation
|
Sunsport
|
184
|
VETLE
|
MATHİSEN
|
M21E
|
Norway
|
Tønsberg OL/WANG Tønsberg
|
185
|
JAKOB SEVERİN
|
STEFFENSEN HJELSETH
|
M21E
|
Norway
|
Tønsberg OL/WANG Tønsberg
|
186
|
LERKE
|
HJELSETH
|
W21E
|
Norway
|
Tønsberg OL/WANG Tønsberg
|
187
|
SONDRE
|
EVENSEN
|
M21E
|
Norway
|
Tønsberg OL/WANG Tønsberg?
|
188
|
NAZİM
|
ALTUN
|
M21A
|
Türkiye
|
TSK SPOR GÜCÜ
|
189
|
MURAT
|
DÜZÜN
|
M21A
|
Türkiye
|
TSK SPOR GÜCÜ
|
190
|
DOĞUKAN
|
ALTUN
|
M21E
|
Türkiye
|
TSK SPOR GÜCÜ
|
191
|
ÜMİT
|
BALATLI
|
M21E
|
Türkiye
|
TSK SPOR GÜCÜ
|
192
|
FURKAN
|
SİVRİ
|
M21A
|
Türkiye
|
TSK SPOR GÜCÜ
|
193
|
HÜSEYİN
|
ÇALIK
|
M21A
|
Türkiye
|
TSK SPOR GÜCÜ
|
194
|
YUNUS
|
AKTUNÇ
|
M21A
|
Türkiye
|
TSK SPOR GÜCÜ
|
195
|
FUAT
|
GELİR
|
M21A
|
Türkiye
|
TSK SPOR GÜCÜ
|
196
|
MEHMET
|
KÖSE
|
M21A
|
Türkiye
|
TSK SPOR GÜCÜ
|
197
|
YUSUKE
|
SOBUE
|
M20A
|
Japan
|
Tsukuba University / OLC LOOPER
|
198
|
EVGENY
|
POPOV
|
M21E
|
Russian Federation
|
Turun Suunnistajat TUS
|
199
|
MUHAMMED
|
BAHADIR
|
M21E
|
Türkiye
|
Türk Silahlı Kuvvetleri Gücü
|
200
|
HALİL
|
ÖZCAN
|
M21E
|
Türkiye
|
Türk Silahlı Kuvvetleri Gücü
|
201
|
ÇAĞLAR
|
KASIM
|
M21E
|
Türkiye
|
Türk Silahlı Kuvvetleri Gücü
|
202
|
AKIN
|
ŞEN
|
M21E
|
Türkiye
|
Türk Silahlı Kuvvetleri Gücü
|
203
|
ÖZGÜR
|
FETTAH
|
M21E
|
Türkiye
|
Türk Silahlı Kuvvetleri Gücü
|
204
|
ÅDNE
|
SKJÆRSTEİN
|
M21E
|
Norway
|
Tyrving IL / WANG Oslo
|
205
|
ELENA
|
KAPİTONOVA
|
W50
|
Russian Federation
|
Ufa
|
206
|
MARAT
|
MUDARISOV
|
M55
|
Russian Federation
|
Ufa-United
|
207
|
WOJCİECH
|
PACHNİK
|
M21E
|
Poland
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny
|
208
|
MAŁGORZATA
|
PACHNİK
|
W21E
|
Poland
|
UKS "Orientpark.pl" Iwiny
|
209
|
NJAAL
|
ELLEGAARD MELBY
|
M21E
|
Norway
|
Vang OL
|
210
|
TORA
|
AASHEİM NYMARK
|
W21E
|
Norway
|
Varegg Fleridrett, Orientering
|
211
|
MARTİN
|
VEHUS SKJERVE
|
M21E
|
Norway
|
Verdal OK
|
212
|
SİMEN
|
WESTLUND
|
M21E
|
Norway
|
WANG
|
213
|
BOJAN
|
BLUMENSTEİN
|
M21E
|
Norway
|
WANG
|
214
|
NATSUMİ
|
MORİTA
|
M21E
|
Japan
|
Waseda University
|
215
|
RINA
|
TAKAHASHI
|
W21A
|
Japan
|
Waseda University
|
216
|
АЛЕКСАНДР
|
БАХТЕРЕВ
|
M35
|
Russian Federation
|
Yakaterinburg
|
217
|
VLADİMİR
|
DOBRYNİN
|
M45
|
Russian Federation
|
Yakaterinburg
|
218
|
JULİA
|
DOBRYNİNA
|
W40
|
Russian Federation
|
Yakaterinburg
|
219
|
IVAN
|
YAKHİN
|
M40
|
Russian Federation
|
Yakaterinburg
|
220
|
ANDREY
|
AKELYEV
|
M55
|
Russian Federation
|
Yekaterinburg
|
221
|
ALEXANDR
|
DOBRİNİN
|
M45
|
Russian Federation
|
Yekaterinburg
|
222
|
ALEXEY
|
LİTENKOV
|
M40
|
Russian Federation
|
Yekaterinburg
|
223
|
SERGEY
|
IVANOV
|
M50
|
Russian Federation
|
Каменск-Уральский
|
224
|
DENİS
|
MASTERSKİKH
|
M40
|
Russian Federation
|
Каменск-Уральский
|